Бізнес-рада «Ціни держави»: спільнокошт для аналітичних центрів

21 квітня в Києві, в Центрі сучасного мистецтва «М17» за адресою: вул. Горького (Антоновича), 102-104, о 18:00 відбудеться презентація Бізнес-ради громадської ініціативи «Ціна держави».

«Ціна держави» – це громадський рух, що покликаний виховати у громадян почуття власності по відношенню до бюджетних коштів і позбавити звичної думки, що держава має за все платити. Впроваджує цю ініціативу аналітичний центр CASE Україна.

Бізнес-рада «Ціни держави» – це дорадчий орган, який відповідає за побудову ефективної комунікації між бізнес-спільнотою та громадською ініціативою «Ціна держави».

Бізнес-рада «Ціни держави» створюється як інструмент взаємодії підприємців, експертного середовища та активної частини суспільства з метою розробки та впровадження ефективних механізмів, що забезпечать сталий економічний розвиток Україні. Бізнес-рада пропонуватиме ініціативі «Ціна держави» проаналізувати та зробити свої незалежні висновки щодо важливих для бізнес-спільноти тем. На основі об’єктивної та високоякісної аналітики проводитиме адвокаційні кампанії. Головний напрямок діяльності – підтримка рівних правил гри та створення нових можливостей для достойного заробітку співгромадян.

Презентація відбудеться за участі:

  • Ігоря Мазепи, Голова Правління Бізнес-ради (підтвердив присутність)
  • Андрія Худо, член Правління Бізнес-ради (підтвердив присутність)
  • Євгенія Уткіна, член Правління Бізнес-ради (підтвердив присутність)

Захід пройде в форматі живої дискусії між представниками бізнесу, незалежними аналітиками, міжнародними експертами, громадськими діячами та журналістами.

Жива розмова активних учасників процесу покликана окреслити ключові напрямки роботи ініціативи, направленої на покращення якості важливих соціально-економічних рішень та здешевлення вартості утримання держави для платників податків.

Модератор заходу: Дмитро Сіманський, громадський діяч.

Попередня акредитація обов’язкова! Звертайтесь:
Черноморець Юлія
yc@concorde.com.ua
+38 (063) 282 4410

Більше про громадську ініціативу «Ціна держави»:

Ініціатива «Ціна держави» (costua.com) виникла влітку 2014 року для виховання у громадян почуття власності по відношенню до бюджетних коштів і подолання патерналістських поглядів на інститут держави як інструмент задоволення усіх своїх потреб.

Ініціативою створені наступні інструменти:
«Рахунок від держави» – податковий калькулятор, який дозволяє кожному українцю порахувати кількість сплачених своїх податків (в залежності від доходів людини) та на що вони пішли (розмір фінансування статей витрат);
«Пенсійний калькулятор» – розрахунок майбутньої пенсії для платників податків, що враховує розмір внесків, соціальний статус, вплив надбавок тощо.

Щомісячний моніторинг бюджету України, який у вигляді візуалізації даних демонструє динаміку змін основних показників (доходи, видатки, дефіцит, державний борг тощо).

Ініціатива також займається аудитом бюджетних реформ та пропонованих новацій політичними партіями, державними органами та діячами – аналіз передвиборчих програм, державних (або відомчих) стратегій та законопроектів.

Експерти «Ціни держави» постійно виступають у якості фахових коментаторів з економічних питань для національних та іноземних медіа; є спікерами українських та міжнародних галузевих публічних заходів.

До складу Ініціативи входять волонтери, які допомагають популяризації економічних знань, та інтерни, що проходять дослідницьку практику для отримання досвіду та підвищення якості своєї економічної експертизи.

За версією журналу «Фокус», «Ціна держави» увійшла до топ-5 найкращих соціальних онлайн-проектів України у 2014 році.

За допомогою Бізнес-Ради, робота Ініціативи відбуватиметься в формі «соціального аудиту», адвокаційних та освітніх кампаній, в яких аналітичний центр CASE Україна гарантуватиме незаангажованість процесу.