Для чого ми це робимо?

Податки та бюджет – це нудно та нецікаво. Жодна нормальна людина не буде розбиратись у сотнях цифр із багатьма нулями.

Але якщо покладатися лише на чесність чиновників, то ми ніколи не виберемось із пастки бідності. Складність «бюджетної науки» для пересічного громадянина є надійним тилом для казнокрадів.

І саме ця проблема спонукала заснувати цей ресурс. Наша мета – оживити такі нудні й далекі від людей цифри та дати можливість кожному досконально розібратися, куди йдуть його податки. Ми прагнемо озброїти людей аргументами та знаннями для боротьби з казнокрадами та корупціонерами.

Найкраще за 2016 рік!

CASE Україна підготував організаційний і фінансовий звіт за 2016 рік.

Переглянути
Дмитро Боярчук
Виконавчий директор CASE Україна
Дмитро Боярчук є виконавчим директором CASE Україна й провідним експертом із макроекономічного прогнозування та фіскальної політики в Україні. Він має широкий досвід консультування урядових установ із питань економічної політики як в Україні, так і в інших країнах. Дмитро керував проектами технічної допомоги у сфері макроекономічних реформ, реформи фіскальної сфери, реформи соціального захисту. Він регулярно публікується у провідних місцевих медіа, висвітлюючи свою думку щодо економічної політики в Україні. Дмитро Боярчук має ступінь магістра з економіки, закінчив Київську школу економіки при Києво-Могилянській академії.
Микола Малуха
Директор з комунікацій
Відповідає за онлайн-комунікації: популяризацію аналітичних напрацювань у соціальних медіа; media relations; розбудову волонтерського руху. Він спеціалізується на social media marketing, проведенні передвиборчих та адвокаційних кампаній із залученням інтернет-технологій. Має досвід онлайн-мобілізацій. Тренер з інтернет-комунікацій для навчання журналістів, блогерів і громадських активістів. Працював журналістом у ділових медіа. Був прес-секретарем міжнародного благодійного фонду «Карітас України», очолював відділ інтернет-комунікацій гірничо-металургійної групи Метінвест. Випускник історико-філологічного факультет Мурманського державного педагогічного університету та сертифікатної програми Digital Future of Journalism при Києво-Могилянській Академії.
Наталя Лещенко
Економіст CASE Україна
Здобула ступінь магістра з економічної теорії EERC при НаУКМА. Наталя набула значного досвіду у царині економіки та економічної політики. Зокрема, брала участь та здійснювала керівництво дослідницькими проектами бюджетного та соціального спрямування, в тому числі спільно з такими міжнародними організаціями як Світовий банк, ETF, USAID. Серед тем її проектів: фіскальна прозорість, освіта, фінансування охорони здоров’я, енергетична та пенсійна реформи, реформа підтримки підприємств, система надання соціальної допомоги, державний та місцеві бюджети, підготовка Податкового та Бюджетного кодексів.
Євген Шульга
Директор з розвитку CASE Україна
Євген закінчив університет ім. Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон) за спеціальністю “управління неурядовими організаціями” та Міжнародний науково-технічний університет (Київ) за спеціальністю “управління організаціями”. До навчання в США Євген працював зв’язковим з громадськістю та розпорядником з організаційного розвитку в Центрі Разумкова. Перебуваючи в столиці США, Євген вивчав роботу провідних осередків дослідження державної політики. На його переконання, дослідницькі осередки США краще задовольняють суспільні потреби завдяки постійному зв’язку з жертводавцями й усвідомленню їхніх інтересів. На цих самих засадах Євген будує свою роботу в “Ціні держави”.
Володимир Дубровський
Старший економіст CASE Україна
Основні сфери дослідницьких інтересів: політична та інституційна економіка, зокрема проблеми приватизації, корупції, економічних реформ. Володимир співпрацював зі Світовим банком, UNDP, GDN, OECD, брав участь у міжнародних програмах технічної допомоги урядам Азербайджану та Молдови. Автор книг із питань перетворень в Україні, готував ряд партійних та урядових програм. Є радником Голови Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики. Веде активну громадську та публічну діяльність. Отримав освіту фізика-теоретика в Київському університеті ім. Т. Г. Шевченка, має 7-річний досвід управління малими підприємствами.