Як підвищити ефективність державних видатків: роль Рахункової палати

Як підвищити ефективність державних видатків: роль Рахункової палати

 Реєстрація на цей захід закрита
30-го червня 2022 року о 12:00 відбудеться розмова на тему підвищення ефективності державних видатків та роль Рахункової палати у цьому процесі.

В умовах війни та значного пошкодження економіки гостро стоїть питання бюджетної економії.  На найвищому рівні обговорюється необхідність скорочення державного апарату, керівництво держави визнає, що потрібно переглядати усі державні витрати.  Рахункова палата – це орган, який в щоденному режимі займається аналізом та оцінкою ефективності державних видатків.  Які є можливості для економії та що могла б зробити Рахункова палата для підвищення ефективності державних витрат – про це будемо говорити з Головою Рахункової палати Валерієм Пацканом.

Під час розмови будуть піднімати наступні питання:
- Чи є можливість суттєво зекономити державні видатки в поточних умовах? Які це програми? Які обсяги економії?

- Яким чином потрібно втілювати заходи бюджетної економії?

- Рахункова палата – це інститут, покликаний слідкувати за ефективністю витрачання коштів платників податків. Що Рахункова палата могла б зробити для покращення якості державних видатків в поточних умовах?

- Яким повинен бути контроль за коштами платників податків у післявоєнній Україні?

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда» та просвітницькою ініціативою «Останній Капіталіст»

Коли
28.06.2022 17:00 до 30.06.2022 13:00