Як ми будемо реформувати країну: по слідам конференції в Лугано

Конференція стала тим місцем, де представники західних донорів, представники української влади та громадянського суспільства зібрались для формування бачення майбутнього України.

Як ми будемо реформувати країну: по слідам конференції в Лугано

 Реєстрація на цей захід закрита

07 липня 2022 року о 15:00 відбудеться експертна дискусія на тему майбутніх реформ в Україні. 4-5 липня у м. Лугано, Швейцарія проводиться велика конференція, присвячена післявоєнній відбудові України Ukraine Recovery Conference 2022.

Конференція стала тим місцем, де представники західних донорів, представники української влади та громадянського суспільства зібрались для формування бачення майбутнього України. Про результати конференції у Лугано та про плани реформування нашої країни – будемо говорити з учасниками дискусії.

Під час дискусії будуть розглянуті наступні питання:

- Про що саме була конференція, хто був серед учасників, які теми піднімались?

- Чи можна говорити про якісь результати конференції? Чи було сформоване бачення відновлення України після війни?

- План реформ для України – яким він буде?

- Механізм фінансування відбудови – чи є чіткість у цьому питанні?

Спікери:

- Дмитро Ливч, Центр економічного відновлення

- Наталія Мельник, Bendukidze Free Market Center

Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда» та просвітницькою ініціативою «Останній Капіталіст».

Дискусія буде представлена CASE Україна в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст вебінару є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Коли
07.07.2022 15:00