Вебінар: Представлення калькулятора альтернативної пенсії

Перший в Україні онлайн-калькулятор альтернативного доходу від ЄСВ

 Реєстрація на цей захід закрита
У четвер, 13 травня о 12:00 відбудеться вебінар-презентація калькулятора для розрахунку альтернативних пенсійних накопичувань українськими платниками податків.

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна створив інструмент, за допомогою якого кожен працюючий мешканець країни зможе розрахувати точну суму пенсійної виплати від Пенсійного фонду України у майбутньому. А також дізнатися розмір альтернативного майбутнього доходу платника Єдиного соціального внеску (ЄСВ), якби він сам розпоряджався своїми податками, а не держава. Наприклад, депозити у гривні та іноземних валютах, золоті та дохід від нерухомості.

Під час заходу експерти CASE Україна продемонструють як працює пенсійний онлайн-калькулятор, яким чином можна отримати дані з Пенсійного фонду про розміри сплаченого ЄСВ за всі роки трудового стажу та пояснити деталі здійснених розрахунків.

Доповідачі:

  • Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна;
  • Наталя Лещенко, економіст CASE Україна;
  • Євген Дубогриз, асоційований експерт CASE Україна.
  • Модератор: Микола Малуха, директор з комунікацій CASE Україна. 

Для участі у вебінарі (за допомогою Zoom) потрібно зареєструватися. Також буде здійснена онлайн-трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook. Нагадаємо, що згідно із соціологічним опитуванням організованим CASE Україна, 47,3% українців готові на значне зменшення ЄСВ заради отримання доходів від заощаджень у майбутньому або витрат на поточні потреби.

Калькулятор розрахунку альтернативної пенсії був створений за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд "Відродження" у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції озвучені під час вебінару є позицією учасників та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Коли
13.05.2021 12:00 до  13:00