Повоєнні економічні перспективи України: довгострокове зростання, стабільність і відбудова

CASE Україна представить звіт про післявоєнне відновлення України європейським експертам і політикам на платформі аналітичного центру Bruegel у Бельгії.

12 червня 2023 о 12:30-14:00 (за європейським часом) відбудеться дискусія “Повоєнні економічні перспективи України: довгострокове зростання, стабільність і відбудова”, організатором якої виступає один з авторитетніших аналітичних центрів Європи Bruegel (Бельгія).

Вторгнення в Україну призвело до значних міжнародних зусиль, спрямованих на допомогу країні у її відновленні та забезпеченні довгострокової стабільності. Міжнародна спільнота визнає потребу України в підтримці у її післявоєнній відбудові та економічному відновленні. Нещодавно Міжнародний валютний фонд (МВФ) схвалив нову програму розширеного фінансування (EFF) на суму 11,6 мільярда SDR (приблизно $15,6 млрд) як частину комплексного пакета підтримки на суму $115 млрд, створюючи основу для міцної економічної основи та гарантуючи Стійкість України.

На цьому заході відбудуться дискусії щодо цілей нової програми розширеного фінансування МВФ для України, а також презентація Дмитра Боярчука, виконавчого директора CASE Україна щодо основних ідей останнього звіту CASE «Економічні пріоритети для повоєнної України».

Доповідачі обговорять такі ключові пріоритети, як покращення верховенства права, захист прав власності та сприяння конкуренції в приватному секторі, оскільки ці заходи життєво важливі для зменшення російського впливу та зміцнення економічної незалежності України.

Спікери:

  • Єромін Цеттлмейєр, директор аналітичного центру Bruegel
  • Дмитро Боярчук, виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень “CASE Україна”
  • Анніка Еріксгорд, директор з міжнародних економічних і фінансових відносин, глобального управління Європейської Комісії
  • Ума Рамакрішнан, заступник директора європейського департаменту Міжнародного валютного фонду
Дата та час: 12 червня 2023 12:30-14:00 (за європейським часом)
Місце: Bruegel, Rue de la Charité 33, 1210 Brussels