Міграційна криза: чи повернуться українці додому?

З початку війни мільйони українців виїхали закордон. Яким чином вибудовувати економічну політику, як повертати українців додому, як упередити нові хвилі міграції.

Міграційна криза: чи повернуться українці додому?

 Реєстрація на цей захід закрита

09 червня 2022 року (четвер) о 12:00 відбудеться експертна дискусія на тему міграційних настроїв українців в контексті безпекових ризиків.

З початку війни мільйони українців виїхали закордон. Ми усі сподіваємось на близьку перемогу над ворогом, проте з кожним днем укріплюється розуміння, що безпекові ризики можуть залишатись актуальними в Україні ще дуже довгий час. Яким чином вибудовувати економічну політику, як повертати українців додому, як упередити нові хвилі міграції – будемо обговорювати ці та інші питання з учасниками вебінару.

Дискусії передуватиме презентація результатів опитування про міграційні настрої українців, що ініційовано CASE Україна.

Під час дискусії будуть розглянуті наступні питання:

- Опитування дають досить суперечливу картинку з приводу міграційних настроїв українців. Чи можемо ми говорити, що ці настрої можуть досить швидко та дуже різко змінюватись в залежності від ситуації?

- Мільйони українців відчули як це жити в Європі, а не бути туристом. На що це може вплинути в нашому суспільстві? До чого потрібно готуватись?

- Сценарій незавершеної (замороженої) війни. Як потрібно вибудовувати економічну політику в умовах, коли протягом тривалого часу зберігаються безпекові ризики?

Спікери:
- Елла Лібанова, Академік НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.Птухи НАН України;

- Ганна Вахітова, Професорка та дослідниця Київської школи економіки.

Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).

Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда» та просвітницькою ініціативою «Останній Капіталіст».

Коли
09.06.2022 12:00