Експертна дискусія «Макро-економічна ситуація в умовах війни: які перспективи?»

Як розвивається ситуація в економіці, чи можна вже більш точно оцінити наслідки перших місяців війни та які перспективи відновлення

Експертна дискусія «Макро-економічна ситуація в умовах війни: які перспективи?»

 Реєстрація на цей захід закрита

01 червня 2022 року о 12:00 відбудеться експертне обговорення макро-економічних перспектив України в умовах війни. Українська економіка сильно постраждала внаслідок російської агресії. Навіть на третій місяць війни в публічному просторі відсутні офіційні оцінки впливу воєнних дій на промисловість, роздрібну торгівлю, сільське господарство тощо.

Як розвивається ситуація в економіці, чи можна вже більш точно оцінити наслідки перших місяців війни та які перспективи відновлення – будемо обговорювати з учасниками вебінару.

Під час дискусії будуть розглянуті наступні питання:

- Уряд/ експерти досить приблизно окреслили наслідки вторгнення на рівні 30-50% падіння ВВП. Чи можна на сьогодні більш точно оцінити вплив російської агресії на економіку?

- 6 млн українців залишили країну: які втрати споживання від такого переселення?

- Багато українців освоюються закордоном: на скільки потрібно зважати на цю тенденцію при вибудовування економічної політики відновлення?

- Що може стати джерелом економічної стійкості у період до завершення бойових дій?

- Фінансування відбудови та суміжний попит, який буде супроводжувати цей процес, стануть основним джерелом піднесення економіки України після війни: чи потрібно якось направляти цей процес? Уряд говорить про локалізацію.

Спікери:

- Олена Білан, головний економіст, Dragon Capital;

- Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу Concorde Capital;

Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда» та просвітницькою ініціативою «Останній Капіталіст».

Коли
01.06.2022 12:00