Дискусія «Чи потрібне ‘Міністерство у справах громадських організацій’?»

Громадянське суспільство відіграє помітну роль у протистоянні російській агресії. Які уроки взаємодії громадських організацій з минулого?

З перших днів війни десятки громадських організацій мобілізували свої потужності для забезпечення армії, допомоги переселенцям та біженцям, підтримки органів влади.  Міжнародні партнери відкрито визнають, що активна участь громадянського суспільства стала одним із визначальних факторів стійкості українського суспільства в умовах війни.  Міжнародні донори очікують, що громадянське суспільство стане невід’ємною частиною після-воєнної відбудови та після-воєнних реформ в Україні.  Якою може бути форма взаємодії десятків громадських організацій у цьому процесі? Чи потрібно для цього створювати централізовану структуру? Які уроки взаємодії громадських організацій з минулого?

Будемо говорити про ці питання з учасниками дискусії. Дата: 08 вересня 2022. Час: 12:00

Спікери:

  • Олег Рибачук – голова аналітично-адвокаційної організації Центр спільних дій
  • Максим Лациба, керівник програм Українського незалежного центру політичних досліджень
  • Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти

Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook та YouTube.

Реєстрація за посиланням.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда»