Анонс дискусії «Повоєнне відновлення: як швидше добігти до Європи та не загубити штани в процесі»

Війна закінчиться: Україна відбудовуватиме себе. Процес відбудови має привести Україну до сім’ї європейських країн.

Але як опинитися там швидше, а не лишитися країною, яка втрачає шанси? Чи треба форсувати зміни у суспільстві, навіть якщо вони здаватимуться неприйнятними і можуть привести до карго-культів без дійсних змін? Чи треба чекати зміни суспільної парадигми навіть якщо це несе ризик втрати вікна можливостей для інтеграції в Європу? Яка з цих опцій призведе до сталого економічного розвитку країни?

Докладніше про ці та інші питання говоритимемо з учасниками дискусії 30 березня о 12:00.

Спікери:

  • Сергій Будкін, партнер-засновник компанії FinPoint;
  • Іван Угляниця, трейдер, портфельний менеджер;
  • Андрій Саварець, експерт з правових питань CASE Україна.

Модератор: Євген Дубогриз, фінансовий експерт.

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook та YouTube.

Реєстрація за посиланням.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда».

Цей захід представлений CASE Україна Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.