Анонс дискусії «Чи справді українська медицина краща, ніж в ЄС?»

З початком повномасштабного вторгнення росії мільйони звичайних українців мали можливість порівняти життя в Україні та в багатьох країнах ЄС.

У соцмережах можна зустріти багато відгуків наших співгромадян, що медичні послуги, на їхню думку, в Україні помітно кращі, ніж в європейських країнах і тепер вони в цьому пересвідчились на власному досвіді. Водночас і тривалість життя в Україні набагато нижча, ніж західних країнах і лікуватись багато українців досі їдуть саме в європейські країни.  Що відбувається?  Чому українські переселенці вважають, що наша медицина краща?

Будемо говорити про ці питання з учасниками дискусії 27 жовтня о 16:00.

Спікери:

  • Павло Ковтонюк, співзасновник Українського центру охорони здоров’я;
  • Ростислав Семіков, співзасновник і СЕО Audubon Bioscience (США);
  • Тамара Підвисоцька, експерт з питань охорони здоров’я.

Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook та YouTube.

Реєстрація за посиланням.

Докладніше про спікерів:

Павло Ковтонюк – співзасновник Українського центру охорони здоров’я (UHC), заступник міністра охорони здоров’я у 2016−2019 роках.

Ростислав Семіков – співзасновник та виконавчий директор біобанкінгової компанії Audubon Bioscience (США), що підтримує біотехнологічні розробки  у сфері персоналізованої медицини. Пост-докторант кафедри нейронаук Університету штату Луїзіана (США). Закінчив магістратуру з організації охорони здоров’я Оксфордського університету (Велика Британія).

Тамара Підвисоцька – аспірант кафедри психології розвитку Університету Пітсбурга (США). Випускниця Київської школи економіки.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда»