Анонс дискусії «13-та програма МВФ для України: чи зможе країна вийти з ‘реанімації’?»

Рада директорів Міжнародного валютного Фонду затвердила нову чотирирічну програму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF) для України.

Програма дуже важлива в поточних умовах.  Вона створює основу для стійкості та передбачуваності.  Проте самі по собі гроші МВФ не оздоровлять пошкоджену економіку.  Що відбувається зараз в економіці країни? Які тенденції спостерігаються і які очікування на поточний рік? Що потрібно зробити, щоб поточна 13-та програма МВФ нарешті стала останньою ‘реанімаційною’ програмою для України?

Про ці та інші питання будемо говорити з учасниками дискусії 13 квітня 2023 о 15:00.

Спікери:

  • Олексій Блінов, начальник аналітичного відділу Sense Bank
  • Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу Concorde Capital

Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна

Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook та YouTube.

Реєстрація за посиланням.

Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда».

Цей захід представлений CASE Україна в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.