Збір внесків на переклад відеороликів про зменшення ролі держави в економіці!

Наша мета — не дати молодому поколінню підхопити вірус радянського мислення: віру в мудрий уряд та ефективність державної форми власності, розрахунок на допомогу від держави, неповагу до підприємців і нерозуміння їхньої ролі в підвищенні добробуту країни. Доки суспільство хворе на патерналізм, на виборах перемагатимуть політики, які пропонують прості, але завідомо нездійсненні обіцянки.

Наші перші спроби у перекладі просвітницьких відеороликів були дуже вдалими — кожен мав охоплення близько 100 тисяч переглядів на Фейсбуку! Вони поширюються далеко за межі аудиторії “Ціни держави”, яка на сьогодні складає понад 30 тисяч.

Чи повинна держава створювати робочі місця?
Охоплення: 116 200
А якби не було цін?
Охоплення: 81 600
Шість історій про економіку
Охоплення: 122 400
Реп-двобій Кейнса і Хаєка
Охоплення: 110 400

На черзі ще кілька перекладів:

Як працює економічна машина?
Головне з Хаєка: буми і спади

І, звичайно ж… Кейнс проти Хаєка — другий раунд!

На нашому каналі в Youtube є повний список відеороликів, які ми хотіли би озвучити. І ми це зробимо рано чи пізно, але з вашою підтримкою це буде швидше!

Згодом перекладені ролики ми будемо показувати в університетах, школах та інших аудиторіях з подальшим обговоренням і поясненням ролі держави в суспільстві та потреби її знижувати.

Внесок на переклад відео

Якщо ви хочете підтримати нашу роботу з озвучування просвітницьких відеороликів, зробіть внесок у цей проект. Невикористані кошти ми будемо спрямовувати на платне просування перекладених відеороликів у соціальних мережах.

Загальна сума
 
Дані внескодавця